Menu

“Köklerden Gelen Güç” ve “Özşefkat” 27 Nisan YogaKioo Acıbadem

Köklerden Gelen Güç

İnsan bu dünyada tek başına var olduğunu düşünse de aslında yaşama bu yolculuktan rahatlıkla geçebilmesi için gereken güce sahip olarak geliyor. Köklerimizle olan ilişkiyi doğru ve olması gerektiği gibi kuramadığımızda, mevcut olan bu güce erişemediğimiz için hem hayat bize çok zor geliyor hem de sanki bu dünyada bir kuvvetimiz yokmuş gibi hissediyoruz. Unuttuğumuz şey herkesin kendi hikayesinin kahramanı yani gereken güce sahip olduğu. Ne mutlu ki bunu bize hatırlatacak olan yine kendimiziz.

Bu çalışmada kökümüzle, sahip olduklarımızla, yani hayatla kurduğumuz ilişkinin nasıl bir ilişki olduğunu keşfedeceğiz. Yapacağımız asana ve prana tekniklerini aracılığıyla, bu ilişkiyi kendimizi hayatta ortaya koymak istediğimiz şekilde olacak hale getireceğiz. Köklerinle bir araya gelmeye, oradaki güçle buluşmaya hazır mısın?

Çalışma her seviye için uygundur.

Özşefkat

Şefkat hayatımızda sıklıkla üzerine düşündüğümüz, konuştuğumuz bir konu olsa da hayatımızda bir türlü olması gerektiği yeri bulamıyor. Anlayış, empati, karşı tarafı olduğu gibi kabul etme kavramlarını içeren şefkatin sürekli bir şekilde hayatımızda yer alamamasının sebebi bu kavramların çoğunu kendimize karşı kullanamıyor olmamız. Şefkatin tam olarak var olabilmesi için insanın önce kendisini anlaması, olduğu gibi kabul etmesi ve kendisine şefkat gösterebiliyor olması gerekiyor. Özşefkat ortaya çıktıktan sonra insanın hayatı bambaşka bir hale geldiğinden insan hayatı büyük bir keyif ve özgürlükle yaşamaya başlıyor. Günün sonunda kendini anlayan önce başkalarını be nihayetinde hayatı anlıyor.

Birlikte asana ve prana teknikleri ile kendimize karşı anlayış geliştireceğimiz şahane bir çalışma biiz bekliyor.

Çalışma her seviye için uygundur.

KAYIT VE BİLGİ İÇİN info@acıbadem.com

No Comments

    Leave a Reply