Menu

“Nereden geldik, nereye gidiyoruz?” KARMA, DHARMA, REENKARNASYON – Online Program 7, 14, 21 Kasım

İnsan hayat yolculuğunda varoluşunu merak ettiği bir nokta geliyor. Bir yandan hayata devam ederken bir yandan da “Neden buradayız, bütün bunları neden yaşıyoruz* soruları insanın kafasında dönmeye devam ediyor. İnsanın neyin içinde olduğunu bilerek yaşaması ile tesadüfler üzerine kurulu bir hayatı yaşaması çok farklı iki konu. Birinde farkındalıklı bir tekamül yolculuğundan bahsederken diğerinde bazen kurban psikolojisi hissedilen, bazen şans üzerine kurulu bazen de amaçsız bir yolculuktan bahsediyoruz.

ikişer saatlik 3 buluşmadan oluşacak bu programda hayat hikayemizin teknik olarak ne üzerine kurulduğunu temel kavramlarıyla öğreniyor olacağız. İstediğiniz derse tek olarak katılabileceğiniz gibi 3 dersin tamamına da katılabilirsiniz. Konuyu tam olarak anlamak için 3 derse katılmak tabii ki daha faydalı olacaktır.

Online olarak yapılacak dersleri Kioo Retreat Center’da gerçekleştireceğim için dileyen programı Kioo Retreat Center’da da alabilir. Bu durumda program ücreti dışında Kioo Retreat Center konaklama ücreti de ödenecektir.

Program Tarihleri:

7 Kasım 20:30-22:30 Karma

14 Kasım 20:30-22:30 Dharma

21 Kasım 20:30-22:30 Reenkarnasyon

Kayıt ve bilgi için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

No Comments

    Leave a Reply